ADRESAS

Kalvarijų g. 143, Vilnius, LT-08221

TELEFONAS

8 5 233 0641

EL-PAŠTAS

info@skominta.lt

Mūsų komanda:

Direktorius

Jonas Skodžius

Mob. tel. 8 686 25037
jonas@skominta.lt

Vyriausioji buhalterė

Rita Murmulytė

Mob. tel. 8 640 80690
rita@skominta.lt

Direktoriaus pavaduotojas

Aurimas Žilinskas

Mob. tel. 8 685 53744
aurimas@skominta.lt

PROJEKTO DALIES VADOVĖ

Loreta Eidukaitė-Straigienė

Motinystės atostogose

Darbų vadovas - projektuotojas

Mindaugas Vitkūnas

Mob. tel. 8 656 50266
mindaugas@skominta.lt

Projektuotoja

Agnė Aleksaitė

Mob. tel. 8 631 15044
agne@skominta.lt

Projektuotoja - vadybininkė

Neringa Skodžienė

Mob. tel. 8 655 09950
neringa@skominta.lt

Darbų vadovas

Mantvydas Balsevičius

Mob. tel. 8 652 17306
mantvydas@skominta.lt

Sąmatininkė

Elvyra Stankaitienė

Mob. tel. 8 640 22804
elvyra@skominta.lt

Vadovaujančioji vadybininkė

Vitalija Skodžiuvienė

Mob. tel. 8 699 07228
info@skominta.lt


Rekvizitai:

UAB „SKOMINTA“

Buveinė: Kalvarijų g. 143, Vilnius, LT-08221
Reg. adresas: Parko g. 99-15, Panevėžys
Tel. +370 52 330641
Įm. kodas 147895076, PVM mok. kodas LT478950716
A/s LT367044 0600 0271 7390,
SEB bankas, banko kodas 70440
info@skominta.lt

Susisiekite su mumis:

Vardas *

Pavardė *

El. paštas *

Svetainė

Žinutė